Víkend pro dva

V dnešní době lidé mají čím dál méně času, jelikož se zahlcují prací a budují kariéru. Proto se poněkud častěji uchylují spíše k víkendovým pobytům, než k týdenním dovoleným.

Náš penzion má ve své nabídce u každého apartmá možnost pobýt na víkend. Můžete si tak v zimě užít lyžování a v létě turistiku, cyklistiku nebo jen lenošení v okolní krásné přírodě.

Zajímavé nabídky pro páry

Náš penzion se snaží vyjít vstříc snad všem požadavkům a přáním, mezi které se určitě počítají krátkodobé pobyty, jako je například pobyt na víkend.

Pokud rádi se svou milovanou polovičkou vyrážíte do přírody nebo zkrátka jen na výlety na venkov, mohli by vás zajímat naše speciální nabídky, které se týkají pobytu na víkend pro dva. Hned si je představíme:

Aktivní víkend

Tato nabídka zahrnuje ubytování pro dvě osoby, a to rovnou na dvě noci v některém z našich apartmánů. Tento pár od nás navíc dostane jako dárek na přivítanou láhev sektu. A jelikož se jedná o „aktivní víkend“, bude dárek obsahovat i skimapu a cyklomapu a na povzbuzení při výkonech dvakrát Redbull. Svým návštěvníkům dáváme také možnost odjet až v neděli večer, takže i v neděli si můžete udělat celodenní výlet.

Víkend s růží

Víkend s růží je velmi podobný naší předešlé nabídce, jen je více zaměřen na zamilované páry. Nabídka zahrnuje ubytování v našich apartmánech na dvě noci pro dvě osoby. Dostanete také dárek, tentokrát v podobě vychlazené lahve sektu a také růži, kterou pánové mohou věnovat svým ženám. Stejně jako při aktivním víkendu, i zde je možnost zůstat až do nedělního večera, takže si společně můžete užívat co nejdéle.

Relaxace v lázních Karlova Studánka

Náš penzion Pod Mořským oknem se nachází v obci Karlovice, to již ale víte. Co možná nevíte je, že blízko jsou lázně Karlova Studánka. Zde si můžete užít skutečně bohémskou relaxaci, kterou lázně nabízejí široké veřejnosti. Můžete si tak užívat hydromasáže, perličkových koupelí, klasických masáží, anebo rašelinových zábalů.


Rodinná dovolená s dětmi v Jeseníkách | Ubytování Jeseníky | Pobyty Jeseníky | Apartmány Jeseníky
Rodinný penzion v Jeseníkách | Víkend pro dva