Ubytování Jeseníky

Máte rádi hory? Cítíte se skvěle při pobytu v krásné a nedotčené přírodě? Hledáte klid, kde není na každém kroku dvacet turistů? Přijeďte do Jeseníků a poznávejte jejich krásy.

Rádi vám nabídneme útočiště v některém z našich apartmánů v našem rodinném penzionu.

Trochu o penzionu

Penzion Pod Mořským oknem se nachází v klidné části obce Karlovice prakticky uprostřed Jeseníků, proto od nás není nikam daleko. Náš penzion je nově rekonstruovaný. Naše apartmány mají svou plně zařízenou kuchyň i s nádobím a každý z apartmánů má svou koupelnu, která je kompletně vybavena.

Náš penzion je rodinný a plný příjemné pohodové atmosféry, která si vás jistě získá. Hned k penzionu přiléhá veliká zahrada.

Ubytování v Jeseníkách i s dětmi

Naše nabídka a ani vybavení nezapomíná na vaše děti. Děti do tří let mají u nás pobyt plně zdarma a při týdenním pobytu má vaše druhé dítě pobyt také zdarma.

Náš penzion má velkou zahradu na které můžete trávit volný čas když zrovna nejste na nějakém výletu. Zahrady jsou vždy skvělou příležitostí pro dětské dovádění, toho si jsme plně vědomi. Navíc máme i dětský koutek, kde nechybí pískoviště, krásná houpačka nebo dřevěné prolézačky.

Vaše děti si tak mohou hrát na zdravém a čistém jesenickém vzduchu.

Vybavení našeho penzionu

Návštěvy v Jeseníkách jsou často spojeny s výlety. Určitě nezoufejte nad osudem vašich kol či lyží, máme totiž lyžárnu i úschovnu kol, která je vybavena uzamykatelnými boxy pro každý apartmán.

Romantické duše určitě zaujme naše krbová místnost, kde mohou trávit svůj volný čas u plápolajícího ohně.

Zahrada

Dětský koutek ale není tím jediným, co svým návštěvníkům nabízíme. Na zahradě je také venkovní krb s pergolou, kde můžete grilovat a altánek pro snídani na čerstvém vzduchu.


Rodinná dovolená s dětmi v Jeseníkách | Ubytování Jeseníky | Pobyty Jeseníky | Apartmány Jeseníky
Rodinný penzion v Jeseníkách | Víkend pro dva