Rodinný penzion v Jeseníkách

Zde se můžete dozvědět něco víc o našem penzionu Pod Mořským oknem.

Náš penzion je určen pro všechny návštěvníky, kteří si rádi užívají dovolenou, a to ať v zimě či v létě, v náruči české kotliny. Nejlépe si u nás dovolenou užijí zastánci aktivní dovolené všech věkových kategorií, kteří ocení polohu v horském terénu blízko turisticky zajímavých oblastí.

Kde nás najdete?

Náš penzion najdete v tiché části obce Karlovice. Ta se nachází víceméně uprostřed Jeseníků mezi městy Jeseník a Krnov, nebo pokud chcete v okrese Bruntál.

Díky poloze v obci budete mít snadnou cestu do všech blízkých hospůdek, restaurací, ale stejně tak na autobusovou, či vlakovou zastávku.

Náš penzion má velkou zahradu

Náš penzion má velkou zahradu, která může sloužit jako velmi vhodné místo pro váš odpočinek, třeba právě po návratu z výletu, na kterém jste obdivovali krásy Jeseníků.

Na zahradě si můžete oddechnout na připraveném posezení, které je u venkovního krbu, který není problém využít ke grilování. Je tu také zahradní altánek, ale také dětský koutek.

V našem penzioně se na děti v žádném případě nezapomíná, a tak je zde pro ně připraveno pískoviště, houpačka a různé prolézačky. Tím využití naší zahrady ale zdaleka nekončí. Můžete si zde zahrát oblíbenou hru rekreantů pétanque, badminton nebo třeba stolní tenis.

Vybavení a zařízení penzionu

Penzion nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a vy si tak můžete užívat skvělé dovolené v apartmánech, které jsou vybaveny vlastní, plně zařízenou kuchyní a také koupelnou, která disponuje kompletním sociálním vybavením.

Milovníky a zastánce lyžařských sportů a cyklistiky náš penzion potěší tím, že máme svojí vlastní lyžárnu a úschovnu kol. Návštěvníky, kteří k nám přijedou autem, mohou využít služeb našeho parkoviště, které se uzamyká, a tak nemusejí mít strach o své auto. Romantické duše mohou ocenit naší krbovou místnost, ve které v hřejivých plamenech potichu praská dřevo.


Rodinná dovolená s dětmi v Jeseníkách | Ubytování Jeseníky | Pobyty Jeseníky | Apartmány Jeseníky
Rodinný penzion v Jeseníkách | Víkend pro dva