Rodinná dovolená s dětmi v Jeseníkách

Vítejte na stránkách rodinného horského penzionu Pod Mořským okem, který je tu pro vás, aby vám zpříjemnil vaši rodinnou dovolenou i s dětmi.

Jeseníky jsou překrásným koutem naší země, a tak si je ročně vybírají mnohé skupinky turistů, ale také mnoho párů a rodin s dětmi. Náš penzion se může pochlubit příjemným zařízením interiérů a apartmánů, které byly nedávno podrobené rekonstrukci. Kromě nových pokojů můžeme právě rodinám s dětmi nabídnout i velkou zahradu, která skýtá mnoho aktivit pro vyžití vašich dětí.

U nás dítě není překážkou

V dnešní době mnoho rodin s malými i odrostlejšími dětmi preferuje takové ubytování, které jim poskytne soukromí a pohodlí. Náš penzion vám může nabídnout právě toto a ještě mnohem víc. Naše apartmány vám nabízejí dostatek soukromí a pohodlí v klidné oblasti Jeseníků.

Děti do tří let v penzionu Pod Mořským oknem mají pobyt zcela zdarma.

Dětský koutek

Vždy vás rádi uvítáme a stejně tak i vaše děti, pro které je připravena hned u penzionu velká zahrada. Ta je velmi příjemnou možností, jak trávit volný čas se svými dětmi, mohou si hrát na čerstvém horském vzduchu.

Pro děti je připraveno pískoviště, houpačka a také různé prolézačky a překážky, které prověří jejich rozvíjející se dovednosti.

Skrze Jeseníky s dětmi

S vašimi dětmi si v Jeseníkách můžete užít vážně spoustu skvělých zážitků. V zimě je v blízkých lyžařských střediscích můžete naučit lyžovat, například na Ovčárně.

V létě se náš penzion může stát výchozím bodem pro výlety pěšky či na kole.

Apartmány s kuchyňkou

U nás nejste odkázáni na stravování v restauracích. Každý apartmán má své vlastní sociální zařízení a kuchyňku, kterou oceníte hlavně pokud máte malé děti zvyklé na vaši domácí stravu. Můžete si uvařit, zásoby skladovat v ledničce a cokoliv rychle ohřát v mikrovlnce.


Rodinná dovolená s dětmi v Jeseníkách | Ubytování Jeseníky | Pobyty Jeseníky | Apartmány Jeseníky
Rodinný penzion v Jeseníkách | Víkend pro dva