☎ 607 870 021

Apartmány - Nabídka ubytování

Penzion prošel v minulých letech rekonstrukcí a jeho apartmány byly modernizovány v prosinci 2015 a v červnu 2016. Veškeré interiéry mají nádherné obklady ze dřeva. K dispozici jsou 3 dvoulůžkové, 1 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové apartmány s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou.

Apartmán pro čtyři osoby (č. 1)
Tento apartmán má parametry prostorného bytu 2+1. Skládá se ze dvou pokojů (4 lůžka, rozkládací pohovka, stolek, TV), dále z kuchyně (plně vybavená linka, včetně nádobí a lednice) a prostorné koupelny (kompletní soc. zařízení).

rezervace apartmánu
Apartmán pro tři osoby (č. 2)
Skládá se z pokoje (3 lůžka, TV), vybavené kuchyně (plně vybavená linka, včetně nádobí a lednice) a koupelny (kompletní soc. zařízení).

rezervace apartmánu
Apartmán pro dvě osoby (č. 3)
skládá se z pokoje (2 lůžka, TV), vybavené kuchyně (plně vybavená linka, včetně nádobí a lednice) a koupelny (kompletní soc. zařízení).

rezervace apartmánu
Apartmán pro dvě osoby (č. 4)
skládá se z pokoje (2 lůžka, TV), vybavené kuchyně (plně vybavená linka, včetně nádobí a lednice) a koupelny (přístupná přes chodbu).
BONUS: tento apartmán má malý balkónek s posezením pro dvě osoby !

rezervace apartmánu
Apartmán pro dvě osoby (č. 5)
skládá se z pokoje (2 lůžka, TV) s vybavenou kuchyňskou linkou (plně vybavená linka, včetně nádobí a lednice) a koupelny (kompletní soc. zařízení).

rezervace apartmánu
Apartmán pro čtyři osoby (č. 6)
Tento apartmán má parametry velmi prostorného bytu 1+1. Skládá se z předsíně, pokoje (4 lůžka, ratanový stolek, 2 křesla, TV), velmi prostorné kuchyně (plně vybavená linka, včetně nádobí a lednice) a koupelny (kompletní soc. zařízení).
Tento apartmán má vlastní vchod (odlišný od hlavního vchodu do penzionu).

rezervace apartmánu

Rodinná dovolená s dětmi v Jeseníkách | Ubytování Jeseníky | Pobyty Jeseníky | Apartmány Jeseníky
Rodinný penzion v Jeseníkách | Víkend pro dva