Apartmány Jeseníky

Vítejte na stránkách penzionu Pod Mořským oknem, který tu je pro vás, aby vám zprostředkoval tu nejpříjemnější dovolenou v Čechách, na kterou jen můžete pomyslet.

Jeseníky už sami o sobě nabízejí úžasnou dovolenou plnou zážitků. Náš penzion vám tyto krásné vzpomínky ještě umocní a to díky svým apartmánům, které si právě teď přiblížíme.

Apartmány Jeseníky

Penzion Pod Mořským oknem prošel v nedávné minulosti kompletní rekonstrukcí, a tak se můžete těšit na nově a velmi vkusně zařízené pokoje. Díky této rekonstrukci má penzion k dispozici ubytování v šesti různě velkých a různě koncipovaných pokojů.

Výběr apartmánů

Všechny apartmány jsou plně vybaveny a zařízeny v příjemném horském stylu, který dokreslují nádherné obklady ze dřeva, jimiž jsou vybaveny všechny pokoje.

Pokud plánujete výlet na pár dní či na celý týden do Jeseníků, pohodlí a bezpečí vám určitě rádo poskytne šest apartmánů, z toho tři dvoulůžkové, jeden třílůžkový a dva čtyřlůžkové pokoje.

Vybavení apartmánů

Všechny apartmány penzionu Pod Mořským oknem jsou vybaveny vlastní koupelnou, která vám poskytne kompletní sociální zařízení. Každý z apartmánů má také svojí vlastní kuchyňku, která vám nabízí kompletní vybavení včetně nádobí i lednice.

Seznam apartmánů

Apartmá pro čtyři osoby (č. 1)

Apartmán č. 1 může posloužit klidně celé rodině na delší pobyty.
Má dva pokoje a plně zařízenou koupelnu. V ložnici najdete čtyři lůžka, z toho jednu dvojpostel. Dále zde najdete krásný stolek z masivu, pohovku a televizi.

Apartmá pro tři osoby (č. 2)

Toto apartmá je vybaveno třemi postelemi a televizí. Koupelna a kuchyňka je samozřejmostí.

Apartmá pro dvě osoby (č. 3 a č. 5)

Toto apartmá má pouze jednu dvoupostel, čímž se stává lákavou nabídkou pro zamilované páry. V pokoji je také televize a kuchyň s koupelnou je samozřejmostí.

Apartmá pro dvě osoby (č. 4)

Toto apartmá je klasikou, dvoulůžková postel, kuchyňka a koupelna. Kouzlo Jeseníků a společné dovolené však bude umocněno, apartmá je totiž vybaveno vlastním balkónkem s krásným výhledem.

Apartmá pro čtyři osoby (č. 6)

Tento apartmán je velmi prostorný. Skládá se z předsíně, pokoje se čtyřmi lůžky, stolku a dvou křesel, TV nechybí, velmi prostorné kuchyně a koupelny.


Rodinná dovolená s dětmi v Jeseníkách | Ubytování Jeseníky | Pobyty Jeseníky | Apartmány Jeseníky
Rodinný penzion v Jeseníkách | Víkend pro dva